Kim jesteśmy?

Zakład Innowacyjny Technik Energetycznych PROMAT Sp z. o.o. od początku swej działalności wychodzi naprzeciw potrzebom klientów oferując nowoczesne, oszczędne i przyjazne dla środowiska naturalnego systemy produkcji energii.

Jedną z dziedzin naszej działalności jest Partnerstwo Publiczno – Prywatne. Mamy już na swoim koncie zrealizowane inwestycje we współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego.

Specjalizujemy się także w pozyskiwaniu funduszy unijnych, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć te dwie możliwości.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Firma funkcjonuje na rynku od ponad 25 lat, mamy wypracowaną markę i pozycję na rynku. Możemy pochwalić się inwestycjami zrealizowanymi na bardzo wysokim poziomie, przy wsparciu funduszy europejskich.

Nasze grono zasila rzesza specjalistów z zakresu zarówno, współpracy z Jednostkami Samorządu Terytorialnego i Partnerstwa publiczno – prywatnego, przygotowywania projektów i ich realizacji, a także eksploatacji budowanych przez nas i restrukturyzowanych kotłowni.

Na jednostkach sektora publicznego ciąży ogromna odpowiedzialność za dostarczanie dóbr i usług dla mieszkańców zamieszkujących terytoria gminne. Wybierzcie firmę z doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą.